Home » Bez kategorii » „Your Majesty, Happy Birthday!”

„Your Majesty, Happy Birthday!”

14 listopada to dzień urodzin króla Wielkiej Brytanii Karola III. Ponieważ to pierwsze urodziny obchodzone jako głowa Zjednoczonego Królestwa, wymagają specjalnej oprawy. Z tej okazji do Pałacu Buckingham (oficjalnej rezydencji monarchy) wysyłamy film z życzeniami i pozdrowieniami od uczniów, nauczycieli i gości, którzy odwiedzili Kącik Europejski w czasie festynu szkolnego. Zapraszamy do oglądania, a uczniów, którzy odnajdą się na filmie, do nauczycieli języka angielskiego po niespodziankę ?.

Iwona Majkowska-Kochan, Agnieszka Bogunia

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole