Home » Bez kategorii » Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

11 lutego odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. W tym roku, ze względu na obostrzenia związane z pandemią, każda klasa 1-3 bawiła się w swojej sali. Bal miały także dzieci z Oddziału Przedszkolnego. Uczniowie z ochotą uczestniczyli w tańcach i zabawach prowadzonych przez wychowawczynie. Pomimo pandemii długo wyczekiwana przez wszystkich uczniów zabawa karnawałowa, przepełniona muzyką, pięknymi kostiumami, atrakcjami, konkursami, z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole