Już za niedługo Międzynarodowy Dzień Ciasta ![]()
Z tej okazji w kuchcikowie uczniowie kl.2A przygotowali pyszne drożdżówki z jabłkiem i cynamonem. Jako cukiernicy spisali się świetnie!
Joanna Wojnowska
# laboratoriaprzyszlosci
Home » Bez kategorii » Zajęcia „Kuchcikowo”
Już za niedługo Międzynarodowy Dzień Ciasta ![]()
Z tej okazji w kuchcikowie uczniowie kl.2A przygotowali pyszne drożdżówki z jabłkiem i cynamonem. Jako cukiernicy spisali się świetnie!
Joanna Wojnowska
# laboratoriaprzyszlosci



















