Dnia 10 kwietnia odbyły się zawody miejsko-gminne w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców w piłce ręcznej. Po emocjonujących i wyrównanych meczach nasi zawodnicy wywalczyli 2 miejsce.
Chłopcy wykazali się dużym zaangażowaniem, sportową postawą oraz umiejętnością współpracy w drużynie. Gratulujemy reprezentacji szkoły osiągniętego sukcesu i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
Opiekun : Mariusz Gądor, Maciej Stopa










