Home » Bez kategorii » Zbiórka na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt!

Zbiórka na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt!

Ogłaszamy zbiórkę na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt OTOZ w Oświęcimiu ???‍⬛?‍? Jeśli nie możesz przygarnąć żadnego zwierzaka pod swój dach, możesz pomóc w inny sposób. Każda rzecz z poniższej listy jest dla podopiecznych schroniska na wagę złota. Najbardziej potrzebne rzeczy: karma ratunkowa – recovery / convalescence Purina, karma specjalistyczna gastro intestinal, karma sucha, np. Brit, Royal, Eukanuba, Arion, Animonda, Josera, Purina, karma mokra np. animonda, ferringa, rocco, sheba, preparaty na odpchlenie i odrobaczenie – Dronspot-dla-malych-kotow-30-mg-7%2C5-mg – Advantix-dla-psow 4-10 kg, worki, rękawice gumowe, legowiska, koce, ręczniki papierowe.

Zbiorka odbywa się w dniach 5- 16 października 2020 r. Rzeczy należy wkładać do pudeł przy portierni SP nr 2.

Koordynatorzy akcji: A. Bogunia, M. Gądor.

To tym zwierzakom możesz pomóc! W galerii udostępniamy zdjęcia niektórych podopiecznych schroniska. Serdecznie dziękujemy!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole