Home » Bez kategorii » Zbiórka na rzecz Ukrainy

Zbiórka na rzecz Ukrainy

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Pracownikom szkoły, którzy wsparli naszą akcję na rzecz Ukrainy. Dziękujemy również osobom zaangażowanym w zbieranie i pakowanie darów. W ciągu kilku dni udało nam się zebrać dużą ilość środków higienicznych i opatrunkowych, artykułów chemicznych, spożywczych, ręczników, koców. Wśród darów znalazły się również słodycze, zabawki, książki i materiały piśmiennicze, z których mogliśmy skompletować 50 paczek dla dzieci z Ukrainy. Wasza pomoc jest bardzo ważna. Doceniamy każdy nawet najdrobniejszy dar. Nasze wsparcie dla osób, które znalazły się w tak trudnej sytuacji z pewnością nie kończy się na tej jednej akcji. Liczymy, że chęć niesienia pomocy, przy następnych takich zbiórkach, będzie w Was równie duża jak w chwili obecnej. Raz jeszcze dziękujemy za tak piękne gesty.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego i Grupy Wolontariatu.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole