Home » Bez kategorii » Zielona Szkoła – II dzień

Zielona Szkoła – II dzień

Drugi dzień zielonej szkoły zaskoczył nas kapryśną, deszczową pogodą.☂️????️☂️ Przez to musieliśmy nieco zmienić nasz plan dnia. Pomimo tego atrakcji i tak było co nie miara: zwiedzanie Muzeum Pienińskiego i piękna opowieść wspaniałej Pani przewodnik o życiu pienińskich górali, zwiedzanie dawnej łemkowskiej cerkwi w Szlachtowej, relaks i super zabawy na basenie w hotelu Solar w Szczawnicy, wędrówka przez urokliwy wąwóz Homole i wizyta w bacówce zakończona smakowaniem oscypków. Zwieńczeniem dnia było pieczenie kiełbasek i prezentowanie szkolnych talentów w słynnym show ,,Mam talent”. Zabawa była przednia, a ubaw po pachy.???????????? Niespodziankę zrobiła nam również Pani Dyrektor, która odwiedziła nas w Szczawnicy, przywiozła nam słodkie niespodzianki???????????? i spędziła z nami ten dzień.

Opiekunowie:

Magdalena Adamczyk
Barbara Wider-Jakubas
Joanna Wojnowska
Mariusz Gądor

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole