Home » Bez kategorii » Zielona Szkoła – V dzień

Zielona Szkoła – V dzień

Nadszedł ostatni dzień Zielonej Szkoły. Ileż radości miały dzieci mogąc bawić się w słynnym parku rozrywki Rabkoland w Rabce Zdrój! Uczniowie przemieszczali się małymi grupkami między atrakcjami, aby skorzystać jak najwięcej. Trybików, Sokowirówka, Wykoparki, Latający Autobus, Auto Stop, Skałożerca, Łódź Wikinga, Wieża Duch Duch – to tylko przykładowe atrakcje z których mogli skorzystać. Śmiech i okrzyki towarzyszyły im na każdym kroku ????

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy… Pozostaną z nami piękne wspomnienia i niezapomniane emocje ❤️ Dziękujemy za okazane zaufanie ❤️

Opiekunowie:

Magdalena Adamczyk
Barbara Wider-Jakubas
Joanna Wojnowska
Mariusz Gądor

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole