Home » Bez kategorii » Zróbmy to razem!!!

Zróbmy to razem!!!

05.10.2018 roku dzieci z Oddziału Przedszkolnego brały udział w warsztatach „Zróbmy to razem” organizowanych w ramach projektu pt.: „Współczesny rzemieślnik”, realizo-wanego przez Fundację Sowiarnia przy wsparciu finansowym Gminy Wadowice. W trakcie warsztatów dzieci poznały sposoby wyplatania koszyków oraz materiały przyrodnicze służące do ich wykonania. Wielką radość sprawiło dzieciom własnoręczne wyplatanie koszyczków z trawy.

                                                       Maria Kucia

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole