Home » Bez kategorii » Saint Patrick’s Day

Saint Patrick’s Day

17 marca czyli w dniu Św. Patryka kontynuujemy w szkole poznawanie kulturowego dziedzictwa Europy, zgodnie z jednym z celów realizowanego projektu Erasmus+.

W szkole zazieleniło się, pojawiły się ciekawe nakrycia głowy. Na lekcjach języka angielskiego przedstawiono postać patrona Irlandii, omawiano zwyczaje i symbole. Młodsi uczniowie na zajęciach innowacyjnych i rozwijających kreatywność, gdzie realizowany jest Ogólnopolski Projekt Edukacyjny English Special Days, grali w gry dobble i memory, a także wykonywali pacynki Leprechauna, w takt irlandzkiej muzyki.

Po dużej przerwie wszyscy uczniowie i nauczyciele ubrani na zielono spotkali się na sali gimnastycznej, aby zapozować do wspólnego zdjęcia.