Projekty ERASMUS+

Decyzja Komisji rekrutacyjnej uczestników do udziału w wyjeździe edukacyjnym do Estonii (rekrutacja dodatkowa) w ramach projektu Współpracy Szkół Erasmus+

pn. „European Cultural Heritage out of the classrooms”

Po ocenie formalnej i merytorycznej 10 złożonych dokumentów Komisja Rekrutacyjna sporządziła listę rankingową kandydatów.

W wyniku rekrutacji dodatkowej do wyjazdu edukacyjnego do Estonii zostali zakwalifikowani uczniowie:

1 Olivier Spisak

2 Adam Grygiel

3 Oskar Urbaś

1.     Natalia Skiba

2.     Kaja Bryndza

3.     Antonina Godzik

4.     Natalia Fedorow

5.     Zuzanna Chrobot

6.     Wojciech Bałys

7.     Mateusz Rajda

Dyrektor Szkoły – Gabriela Kwarciak

Koordynator Projektu – Iwona Majkowska – Kochan

Przedstawiciel Zespołu Języków Obcych – Barbara Flasz

Regulamin rekrutacji dodatkowej uczestników do udziału w wyjeździe edukacyjnym w ramach projektu Współpracy Szkół Erasmus+ pn. „European Cultural Heritage out of the classrooms” do Estonii w roku szk. 2022/23

Decyzją Komisji Rekrutacyjnej do wyjazdów edukacyjnych w projekcie Erasmus+ pn. „European Cultural Heritage out of the classrooms” zostali zakwalifikowani uczniowie:

Wyjazd do Estonii:

1. Alicja Gajdemska – Wagner
  2. Oliwia Frączek

Ogłoszono rekrutację dodatkową dla trzech uczniów.

Wyjazd do Hiszpanii:

1. Filip Górkiewicz
  2. Filip Borkowski
  3. Franciszek Młynarczyk
  4. Oliwier Urbańczyk
  5. Szymon Prokopiuk
  6. Wiktoria Zawiła
  7. Martyna Woźniak

Dyr. Szkoły: Gabriela Kwarciak

Koordynator: Iwona Majkowska – Kochan

Przedstawiciel ZJO: Barbara Flasz

Regulamin rekrutacji uczestników do udziału w wyjeździe edukacyjnym w ramach projektu Współpracy Szkół Erasmus+ pn. „European Cultural Heritage out of the classrooms” w roku szkolnym 2022/2023

Lista uczniów zakwalifikowanych do wyjazdu edukacyjnego do Włoch w ramach projektu Erasmus+ pn. „European Cultural Heritage out of the classroooms” w dniach 25 – 29 kwietnia 2022r.:

1. Julia Jamróz
  2. Gabriela Martyniak
  3. Julia Stanclik
  4. Antonia Serwin
  5. Oliwia Radwan
  6. Daria Skrzypek

1. Wiktoria Zawiła
  2. Gabriela Łuszczyk
  3.  Filip Górkiewicz

Regulamin rekrutacji na wyjazd edukacyjny do Włoch
w dniach 25-29 kwietnia 2022 roku”

Regulamin rekrutacji – Włochy 2022 – otwórz

W roku szkolnym 2019/20 nasza szkoła rozpoczęła realizację projektu Erasmus + Akcja KA229 pt. „E.C.H.O. – European Cultural Heritage Out of the classroom” poświęconego poznawaniu kultury europejskiej poza murami szkoły z placówkami z Hiszpanii ( I.E.S Francisco Garcia Pavon, Tomelloso), Włoch  (Instituto Comprensivo „Pascoli Forgione”, San Giovanni Rotondo) i Estonii (Narva Paju School, Narva). W ramach działań projektowych planujemy trzy wyjazdy grup uczniów do szkół partnerskich i jedną wizytę gości w Wadowicach (ze względu na pandemię przesuwamy je na kolejny rok szkolny) oraz spotkania online z rówieśnikami z zagranicy.

Aktualne informacje na temat realizacji projektu Erasmus+
pn. „E.C.H.O. – European Cultural Heritage Out of the classroom”
znajdują się na
stronie Facebook:
Zapraszamy do odwiedzin!

Regulamin rekrutacji dodatkowej uczestników do udziału w wyjeździe edukacyjnym w ramach projektu Współpracy Szkół Erasmus+ pn. „European Cultural Heritage out of the classrooms” do Estonii w roku szk. 2022/23

Wyjazd do Estonii:

1. Alicja Gajdemska – Wagner
  2. Oliwia Frączek

Ogłoszono rekrutację dodatkową dla trzech uczniów.

Wyjazd do Hiszpanii:

2. Gabriela Łuszczyk
  3.  Filip Górkiewicz

Regulamin rekrutacji na wyjazd edukacyjny do Włoch
w dniach 25-29 kwietnia 2022 roku”

Regulamin rekrutacji – Włochy 2022 – otwórz

Aktualne informacje na temat realizacji projektu Erasmus+
pn. „E.C.H.O. – European Cultural Heritage Out of the classroom”
znajdują się na
stronie Facebook:

Aktualne informacje na temat realizacji projektu Erasmus+
pn. „Uczyć – ciekawiej, nowocześniej, efektywniej” znajdują się na blogu projektu pod  adresem: