Dnia 26 listopada odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski. Wzięli w nim udział uczniowie z klas najmłodszych. Uczennice i uczniowie z klas 0 do III recytowali wiersze Danuty Wawiłow. Pięknie wybrzmiały też wiersze Joanny Papuzińskiej czy Małgorzaty Strzałkowskiej. Jury, w składzie: pani Elżbieta Leń, pani Jadwiga Nogala i pani Anna Zemła, z uwagą przysłuchiwało się recytacji uczniów, którzy rzetelnie przygotowali się do występu. Panie miały nie lada kłopot, aby wytypować zwycięzców, gdyż każdy z uczestników pięknie wyrecytował przygotowany wiersz. Po burzliwych obradach udało się, w każdej grupie wiekowej, wskazać najlepsze miejsca. Wszystkim uczestnikom należą się gromkie brawa, a paniom wychowawczyniom gratulujemy wychowanków i dziękujemy za przygotowanie ich do konkursu. Brawo!

Anna Zemła