Home » Bez kategorii » Komunikat w związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15.05.2020r.

Szanowni Państwo,

zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15.05.2020r.  informuję, że istnieje możliwość organizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktycznymi na terenie szkoły od 25.05.2020r. dla klas 0-III.

W związku z tym  proszę o informację, czy Państwa dziecko będzie korzystało z takich zajęć-jakie to będą  dni tygodnia i przedział godzinowy. Proszę tę informację przesłać do Wychowawcy przez dziennik elektroniczny do wtorku 19.05.2020r. do godz. 12:00.

Jednocześnie informuję, że nadal realizowany będzie program nauczania w sposób zdalny.

Przed podjęciem decyzji proszę zapoznać się z wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach

mgr inż. Mariola Bryndza