Home » Bez kategorii » Dzień Pluszowego Misia w 1A

Dzień Pluszowego Misia w 1A

Piątek dla klasy 1A był pełen wrażeń. Najpierw uczniowie uczestniczyli we wspaniałym spotkaniu przygotowanym przez panią bibliotekarkę z okazji dnia Pluszowego Misia, gdzie wysłuchali opowieści o misiu. Dowiedziały się wielu ciekawych informacji o różnych, „misiowych” bohaterach książek. Następnie uczniów odwiedziły czarodziejki, które wywróżyły uczniom ich najbliższą przyszłość. Na koniec dnia uczniowie wykonali portret misia. Zapraszamy do galerii!

Renata Balcarczyk

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole