Home » Bez kategorii » Egzaminy próbne w naszej szkole

Egzaminy próbne w naszej szkole

W naszej szkole trwają przygotowania do egzaminów ósmoklasistów, które odbędą się pod koniec maja. Już po raz drugi uczniowie klas ósmych zmierzyli się z przykładowymi arkuszami egzaminacyjnym z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski/ język niemiecki. Pierwszy egzamin próbny odbył się w dniach 9,10 i 11 stycznia, drugi w mijającym tygodniu- 27,28 i 29 marca. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli powtarzają obowiązujący materiał, rozwiązują na lekcjach zadania egzaminacyjne, mogą uczestniczyć w konsultacjach, a już wkrótce wezmą udział w warsztatach psychologicznych poświęconych metodom radzenia sobie ze stresem.

Drodzy Ósmoklasiści, cała szkoła trzyma za Was kciuki!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole