Home » Bez kategorii » Wizyta klasy 2A w Bibliotece Publicznej w Wadowicach

Wizyta klasy 2A w Bibliotece Publicznej w Wadowicach

Biblioteka to nie tylko wypożyczalnia książek, ale także miejsce, gdzie dzieci mogą się naprawdę świetnie bawić. W środę przed świętami kl. 2A odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną na ul. Lwowskiej, gdzie czekało na nią mnóstwo niespodzianek. Uczniowie oglądali teatrzyk Kamishibai, rozwiązywali quizy i zagadki multimedialne związane z bohaterami bajek, a następnie przeglądali książki z „rozszerzoną rzeczywistością”, które otwierały przed nimi wirtualny świat. Na koniec dzieci wykonały zakładkę do książki, która jest uroczą pamiątką tego dnia ?

Joanna Wojnowska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole