„Bądźmy wdzięczni wobec ludzi, którzy czynią nas szczęśliwymi. Oni są uroczymi ogrodnikami, dzięki którym nasze dusze rozkwitają.”

Marcel Proust

Doświadczamy w życiu wielu chwil, które są piękne i ważne – nie zawsze  umiemy za nie właściwie podziękować. Jednakże okazanie wdzięczności wydaje się najprostszą i najpotężniejszą nagrodą za dobroć drugiego człowieka.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do remontu łazienki w naszej szkole. Wspólnymi siłami osiągnęliśmy to, co wydawało się niemożliwe. Uśmiechy na twarzach naszych uczniów niech będą najszczerszym darem wdzięczności.

Szczególne podziękowania kierujemy do  Pani Eweliny Młynarczyk oraz Pani Karoliny Buchholz – Martyniak, które z ramienia Rady Rodziców nadzorowały prace remontowe oraz pozyskiwały sponsorów. Ponadto pragniemy podziękować naszym sponsorom:

– Pani Ewelinie Młynarczyk (SP. Z O.O. Nowatech Wadowice),

– Panu Tomaszowi Jagoszowi (P.H.U. TREND Klecza Dolna),

– Dariuszowi Sordylowi  (Sordyl Szkło).

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach

wraz z Gronem Pedagogicznym i Uczniami