Home » Bez kategorii » Boże Narodzenie w Ukrainie

Boże Narodzenie w Ukrainie

W dniu 7 i 8 stycznia w kraju naszych wschodnich sąsiadów – Ukrainie obchodzone są święta Bożego Narodzenia. Miesiąc temu wysłaliśmy dużą paczkę z kartkami świąteczno-noworocznymi przygotowanymi przez uczniów i nauczycieli #Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach do p.Iryny Andon nauczycielki języka angielskiego, z pomocą której nasze życzenia dotarły do mieszkańców Lwowa i okolic. Część z nich została rozdana uczniom i rodzicom podczas świątecznego spotkania w szkole pani Iryny, a pozostałe sprawiły miłą niespodziankę wiernym z cerkwi pw. św. Jozafata we Lwowie.

З Різдвом Христовим!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole