Home » Bez kategorii » Gra miejska „Wadowice – miasto Jana Pawła II i jego rodziny”

Gra miejska „Wadowice – miasto Jana Pawła II i jego rodziny”

Aby uczcić Rok Edmunda Wojtyły, uczniowie klasy 4a i 4b wybrali się na wycieczkę, w trakcie której wykonali zadania z gry miejskiej pt. „Wadowice – miasto Jana Pawła II i jego rodziny”. W trakcie wędrówki po Wadowicach trzeba było wykazać się spostrzegawczością, pomysłowością, wiedzą na temat życia Karola i Edmunda Wojtyłów oraz szybkością w znajdowaniu informacji z tablic umieszczonych na „Szlaku Karola Wojtyły”. Gra połączyła naukę z rekreacją na świeżym powietrzu. W opinii uczniów była też świetnym pomysłem na klasową wycieczkę.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole