Home » Bez kategorii » Huggy Wuggy – niebezpieczna zabawka!

Huggy Wuggy – niebezpieczna zabawka!

Drodzy Rodzice!

Huggy Wuggy to dziwny stwór z jeszcze dziwniejszym uśmiechem podkreślonym czerwonym kolorem ust. Ten uśmiechnięty miłośnik przytulania, to postać z gry Survival Horror (adresowanej dla osób powyżej 16 roku życia), który przytula by zabijać, a czerwień na jego twarzy otaczająca liczne zęby jest symbolem krwi jego ofiar.
Maskotka ta zyskuje popularność również w naszej szkole.
Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą – kontrolujmy co dzieci oglądają w sieci. Pamiętajmy, że obecna technologia oprócz niesamowitych dobrodziejstw niesie za sobą ogromne zagrożenie.

Huggy Wuggy jest grą na podstawie której powstało w Internecie wiele agresywnych, przerażających treści. Państwa dzieci mogą trafić na nie bez żadnych trudności na ogólnodostępnym serwisie YouTube.
Kontrolujmy treści, które docierają do naszych dzieci.