Home » Bez kategorii » „Jak nie czytam, jak czytam – pobijamy rekord czytania w jednym momencie.”

„Jak nie czytam, jak czytam – pobijamy rekord czytania w jednym momencie.”

Ogłaszamy akcję „Jak nie czytam, jak czytam – pobijamy rekord czytania w jednym momencie.”

Celem akcji jest budowanie pozytywnego wizerunku książki, zwrócenie uwagi na wartości jakie niesie czytanie książek.

8 czerwca /środa/ na 3 lekcji spotykamy się na boisku szkolnym /w razie deszczu w hali sportowej/

?Bardzo prosimy wszystkich uczniów i nauczycieli o przyniesienie w tym dniu do szkoły swojej ulubionej książki.

?Książkę można również wypożyczyć z biblioteki szkolnej przed lekcjami w dniu akcji.

?Klasy przygotowują okrzyk motywacyjny promujący czytelnictwo.

?Prosimy uczniów wszystkich klas / szczególnie 0-3/ o wzięcie udziału w konkursie na „Najładniejszy strój” i przebranie się za bohatera ulubionej książki.

Organizacja i opracowanie: Jadwiga Nogala