Home » Bez kategorii » Konkurs rozstrzygnięty!

Konkurs rozstrzygnięty!

Konkurs na najpiękniej udekorowaną salę został rozstrzygnięty.

Jury w składzie: Magdalena Ledwoń, Renata Balcarczyk, Marta Woźniak miało trudny orzech do zgryzienia bowiem uczniowie pod czujnym okiem wychowawców pięknie przystroili swoje sale, okna, korytarze. Podsumowanie przedstawia się następująco:

I miejsce: klasa 2a oraz klasa 2b – nagrodą jest voucher do Starki Fun Park w Wadowicach, płyta z kolędami dla klas oraz słodki upominek.

II miejsce: klasa 4a oraz 3b – nagrodą jest voucher na 3 pizze dla każdej klasy do restauracji Cud Malina, płyta z kolędami oraz słodki upominek.

III miejsce – klasa 5b oraz 8b – nagrodą jest słodki upominek dla klasy oraz płyta z kolędami. WYRÓŻNIENIE- Oddział Przedszkolny oraz Świetlica Szkolna – nagrodą są gry planszowe, puzzle oraz słodki upominek dla uczniów. Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie w życie szkoły…zwycięzcom gratulujemy. Nagrody zostaną wręczone podczas apelu świątecznego w dniu 22.12.2022r.

Organizator: Kwarciak Gabriela