Home » Bez kategorii » Lekcja historii w bibliotece szkolnej

Lekcja historii w bibliotece szkolnej

Historia naszej szkoły sięga odległych czasów, a najstarszy budynek szkolny przy ul. Sienkiewicza pochodzi z 1900 r. Przekonali się o tym uczniowie klasy IV a, którzy na lekcji historii odwiedzili szkolną bibliotekę, by posłuchać ciekawych historii i opowieści, obejrzeć gromadzone przez lata stare kroniki szkoły oraz zdjęcia sprzed blisko 100 lat. Tej niecodziennej lekcji historii udzieliła pani bibliotekarka Jadwiga Nogala, za co serdecznie dziękujemy ?Zachęcamy też wszystkich uczniów do zgłębiania historii naszej szkoły i miasta Wadowice.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole