Home » Bez kategorii » Lekcja historii w bibliotece szkolnej

Lekcja historii w bibliotece szkolnej

Historia naszej szkoły sięga odległych czasów, a najstarszy budynek szkolny przy ul. Sienkiewicza pochodzi z 1900 r. Przekonali się o tym uczniowie klasy IV a, którzy na lekcji historii odwiedzili szkolną bibliotekę, by posłuchać ciekawych historii i opowieści, obejrzeć gromadzone przez lata stare kroniki szkoły oraz zdjęcia sprzed blisko 100 lat. Tej niecodziennej lekcji historii udzieliła pani bibliotekarka Jadwiga Nogala, za co serdecznie dziękujemy 🙂Zachęcamy też wszystkich uczniów do zgłębiania historii naszej szkoły i miasta Wadowice.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości