Home » Bez kategorii » Małopolska Noc Naukowców

Małopolska Noc Naukowców

W piątek 28.09.18 r.  po raz kolejny braliśmy udział w Małopolskiej Nocy Naukowców. Tym razem odwiedziliśmy Instytut Fizyki Jądrowej Polskiej Akademii Nauk. Czy warto  uczestniczyć w takim spotkaniu? Czy to może być ciekawe? Naturalnie!  Próżno szukać lepszej okazji, aby móc przyjrzeć się pracy naukowców z tak bliska, aby móc zapytać ich o to, o co na co dzień nie sposób. Tylko w jednym dniu w roku badacze są tylko do naszej dyspozycji i  odpowiadają  na dziwne pytania.

                                        Iwona Kozioł – Ponikiewska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole