Home » Bez kategorii » MIKOŁAJKI U OLI, LAURY I KAROLINKI!!!

MIKOŁAJKI U OLI, LAURY I KAROLINKI!!!

 
Święty Mikołaj pomięta o wszystkich grzecznych dzieciach, dlatego poprosił naszych wolontariuszy o przekazanie prezentów dla Oli, Laury i Karolinki. 8 grudnia odwiedziliśmy nasze koleżanki w DPS-ie u sióstr nazaretanek. Radości było wiele! Dziękujemy bardzo pomocnikowi św. Mikołaja, który pomógł nam zakupić prezenty oraz Pani Mirosławie Drabik, która była razem z nami u dziewczynek. 
                                               Iwona Bzowska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole