Home » Bez kategorii » Niezwykły pokaz mody

Niezwykły pokaz mody

06.06.2022r. odbył się niekonwencjonalny pokaz mody. Dzieci prezentowały stroje, które wykonały wspólnie z rodzicami w domu. Stroje powstały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu np. kartony, worki, gazety, butelki plastikowe, folia spożywcza itp. Małe ekomodelki i ekomodele prezentowali na szkolnym wybiegu swoje „ekokreacje”. Na pokazie można było zobaczyć strój ekologiczny wieczorowo-wizytowy, balowy, bajkowy, itp. Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy, biżuteria z surowców wtórnych. To była świetna zabawa.

Nagrodzone dzieci to :

klasy 0-1

1. Milena Odrzywolska

2. Adrian Durda

3. Tomasz Kaczmarczyk

klasy 2

1. Dominika Frączek

2. Antoni Mamcarczyk

3. Lena Kuszyk

klasy 3

1. Milena Witek- Kwiatkowska

2. Magdalena Stopa

3. Hanna Kotowicz

Wyróżnienia otrzymali:

Emilia Markowska, Zuzanna Cabak, Zuzanna Matyjasik,, Olga Porzuczek, Matyjasik Michał, Natalia Hałat

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole