Home » Bez kategorii » „ One Day More For Volleyball”.

„ One Day More For Volleyball”.

Po raz kolejny zorganizowaliśmy w naszej szkole „Jeden dzień  więcej dla Siatkówki”. Jest to program  Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV) i polega na rozegraniu na wszystkich lekcjach wychowania fizycznego jak największej liczby meczów. Nam udało się rozegrać ich aż 96. Były krótkie, ale zacięte i dostarczały dużo zabawy i radości. Akcja ta miała pokazać, że piłka siatkowa jest „sportem  dla absolutnie każdego, niezależnie od możliwości fizycznych, technicznych umiejętności, wieku”. Poza tym doskonale wpływa na integrację społeczności szkolnej poprzez rozwijanie umiejętności współpracy w  mieszanych zespołach klasowych.

Małgorzata Jenejova

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole