Home » Bez kategorii » Święto Komisji Edukacji Narodowej

Święto Komisji Edukacji Narodowej

Dzisiejszy dzień był dla całej społeczności naszej szkoły wyjątkowo uroczysty. Świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej, który przypada 14. października. Z tej okazji na sali teatralnej odbyły się apele.
Uczennice z klasy 7A i 7B, przygotowane przez swoich wychowawców, Panią Iwonę Filek oraz Panią Małgorzatę Nogalę, przybliżyły nam historię święta KEN za pomocą ciekawej prezentacji multimedialnej. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 3A pod opieką Pani Jadwigi Pacut. Młodzi artyści zaprezentowali krótką lecz piękną inscenizację, w której słowem, pieśnią i tańcem okazali podziw dla pracy nauczycieli. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku wszystkich pracowników szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Występ uświetnił zespół muzyczny Moderato pod kierownictwem Pani Bogumiły Kowalczyk. Serdeczne życzenia i podziękowania popłynęły także z ust naszej Pani Dyrektor, Gabrieli Kwarciak. Na zakończenie, członkowie Samorządu Uczniowskiego, wraz z opiekunami Panem Jerzym Kozakiem i Panią Małgorzatą Opyrchał Żak złożyli serdeczne życzenia nauczycielom oraz członkom administracji i obsługi i rozdali słodkie upominki . Sala teatralna rozbrzmiała gromkim „Sto lat”. Wspólne świętowanie zakończyła piosenka zespołu Moderato.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole