Home » Bez kategorii » TEATR W SZKOLE

TEATR W SZKOLE

30 maja 2019 roku w naszej szkole odbyła się premiera przedstawienia teatralnego pod tytułem „SMOK ZE SMOCZEJ JAMY” w wykonaniu dzieci z TEATRZYKU KUKIEŁKOWEGO „BAJU – BAJ” pod kierunkiem opiekunek: Bożeny Pamuły i Ewy Klaczak. Na spektakl zostali zaproszeni uczniowie z klas młodszych wraz z wychowawcami oraz pani dyrektor i pani wicedyrektor. Dzieci znakomicie wcieliły się w powierzone im role. Tytułowy bohater – smok w bajeczny sposób przeniósł widzów do magicznego zamku nad Sanem. W przedstawieniu wykorzystano kukiełki oraz muzykę niezwykle melodyjną i wpadającą w ucho.  Aktorzy rozbudzili wiele emocji wśród oglądających. Publiczności bardzo podobała się bajka, a wyrazem tego były liczne brawa.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole