Home » Bez kategorii » Wielkanoc w 2b

Wielkanoc w 2b

Święcone jajeczko,

Śliczna malowanka!

Śpiewam sobie, skaczę sobie

Od samego ranka.

Niezwykle wesoły i świąteczny dzień spędziliśmy w środę zasiadając przy wspólnym wielkanocnym śniadaniu. Były życzenia, stukanie się wielkanocnym jajeczkiem, mnóstwo radości, wspólnych rozmów na temat tradycji oraz wymiana doświadczeń przez uczniów. Czuliśmy się dzisiaj jak taka fajna mała rodzinka. Dziękuję wszystkim swoim uczniom z klasy 2b za wspólny czas przedświąteczny, radość i energię, której dodajecie.

Wesołego Alleluja!

Kwarciak Gabriela

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole