Home » Bez kategorii » XV Targi Edukacyjno-Informacyjno-Wydawnicze

XV Targi Edukacyjno-Informacyjno-Wydawnicze

28 marca 2019 r. w godzinach od 8.30 do 16.00 w ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyły się XV Targi Edukacyjno-Informacyjno-Wydawnicze. Podczas targów została zaprezentowana oferta edukacyjna wszystkich szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawo-wych powiatu wadowickiego dla uczniów kończących naukę w gimnazjum i klasie ósmej. Nasi uczniowie z zainteresowaniem przyglądali się prezentowanym stoiskom szkół, ponieważ już wkrótce będą musieli dokonać wyboru miejsca dalszej edukacji.

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole