Home » Bez kategorii » „Stres i jego konsekwencje” – rozstrzygnięcie konkursu

„Stres i jego konsekwencje” – rozstrzygnięcie konkursu

W kwietniu w ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie w naszej szkole został ogłoszony konkurs na prezentację multimedialną pt. „Stres i jego konsekwencje”. Konkurs został podzielony na 2 grupy wiekowe klasy 4-6 i 7-8. Uczniowie przygotowali ciekawe prezentację, w których przedstawili informacje dotyczące stresu. Najważniejsze zagadnienia: Co to jest stres? Jakie czynniki powodują stres? Jakie są fazy stresu? Jakie są objawy stresu i jego konsekwencje? Zwrócili również uwagę na metody i sposoby radzenia sobie ze stresem. Najlepsze prezentacje zostaną zaprezentowane na godzinach wychowawczych, co ma na celu poszerzenie wiadomości uczniów na temat stresu, a następnie wypracowaniu przez uczniów metod radzenia sobie ze stresem.

Wyniki:

Klasy IV-VI

I m Oliwia Frączek

II m Beata Wądolny

Klasy VII -VIII

I m Monika Niesyczyńska, Natalia Wądolny

II m Aleksandra Bzowska, Julia Jamróz

III m Patrycja Targosz

Gratulujemy ?

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole