Home » Bez kategorii » Toruń w niezwykłej odsłonie

Toruń w niezwykłej odsłonie

W dniach 8-9 maja uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w wycieczce do Torunia. Wyjazd odbył się w ramach projektu Rozwój kompetencji kluczowych wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w Gminie Wadowice. Toruńska Starówka, Dom Mikołaja Kopernika, zabytkowe kamienice, Żywe Muzeum Piernika i Planetarium to tylko nieliczne miejsca, które zobaczyliśmy. Uczniowie próbowali uchronić Krzywą Wieżę przed zawaleniem i wyrabiali własnoręcznie toruńskie pierniczki. W czasie wolnym relaksowali się grając w piłkę, spacerując i rozmawiając. Toruń, choć oddalony od Wadowic o ponad 400 km, stał się nam bliższy.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole