Home » Bez kategorii » Wernisaż wystawy – 15 maja 2019 roku o godz. 17.00

Wernisaż wystawy – 15 maja 2019 roku o godz. 17.00

W ramach IV wystawy prac plastycznych uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach swoje prace zaprezentuje 50 uczniów, w tym uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych.

Wystawiane prace są różnorodne, zarówno pod względem tematyki, techniki wykonania czy formatu. Tematami nawiązują do pejzaży, portretów, animalistyki, scen rodzajowych czy fantastycznych.  W zdecydowanej większości prace wykonane są w tradycyjnych technikach malarskich na papierze i płótnie, nie brakuje również rysunków, grafik, kolaży oraz fotografii. Przeważają prace indywidualne, ale po raz pierwszy pojawią się też realizacje grupowe. Wśród prac powstałych w trakcie szkolnych zajęć artystycznych i plastycznych wystawione zostaną i te, wykonane przez uczniów w czasie prywatnym.

Wernisaż uświetni występ wokalny uczniów SP nr 2. Wystawa opracowana i zaaranżowana została przez nauczyciela Jerzego Kozaka, z którym Wadowicka Biblioteka Publiczna współpracuje od wielu lat.

Wystawa czynna w dniach 15 maja – 15 czerwca 2019 roku.

Wstęp wolny!

Wadowicka Biblioteka Publiczna, ul. Legionów 1

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole