Home » Bez kategorii » Wycieczka do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema

Wycieczka do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema

Jak mawiał Leonardo da Vinci: „Mądrość to córka doświadczenia”. Zainspirowani słowami mistrza uczniowie klasy „0”wraz z wychowawcą i opiekunami pogłębiali więc swoja wiedzę w Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie świetnie się przy tym bawiąc. Atrakcjom nie było końca! Nie zważając na zbliżające się lato zjeżdżaliśmy na sankach, wbrew prawom fizyki lewitowaliśmy w powietrzu, ba, nawet bujaliśmy w przestworzach podziwiając kosmos w planetarium. Ten dzień był niezwykły!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole